Твоє місто, як воно є

Волонтерський табір “БУР” запрошує ніжинців на крутий Open air у сквері Гоголя

Цієї суботи ніжинців та гостей міста запрошують на захоплюючий концерт просто неба в честь завершення у Ніжині волонтерського табору “Будуємо Україну разом”. 

“Інколи в житті щось завершується і від того стає дещо сумно, – йдеться на сторінці табору у соцмережі. –  Але натомість розпочинається щось нове та прекрасне. Бурчики приїхали, щоб допомогти активній молоді створити простір, де б усі жителі міста могли спілкуватися, дивитися кіно просто неба, відвідувати лекції, розвиватися та просто відпочивати.

По темі: Молодь з усієї України ремонтує у Ніжині молодіжний центр та помешкання багатодітних родин

Завдяки молоді, яка приїхала з БУР-табором допомагати до НІжина, молодіжний центр почне функціонувати та відкриється уже з понеділка 17 червня!

“Ми поки свою місію виконали і пишаємось тим, наскільки молоді ніжинці активні. Ми не боїмося їхати додому, тому що впевнені, що молодіжний центр буде працювати на всі 100000%!!! – йдеться в повідомленні.

А будь-яке вдале завершення справ хочеться відсвяткувати. От і БУР запрошує містян на святкове закриття волонтерського табору у суботу 15 червня о 19:00 годині в сквері Гоголя!

Приходь сам та запрошуй родичів, друзів, сусідів! Буде весело, танцювально та молодіжно!

Своєю енергією ділитимуться файні гурти та окремі виконавці Ніжина. Відпочиньте та понайомтеся з активними ніжинцями, про яких ви ще не раз почуєте!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *