Твоє місто, як воно є

Глава ПЦУ Єпіфаній розповів чого не прийме церква, як нормальне явище

Глава Православної церкви України Епіфаній заявив, що теми гендерної рівності та прав ЛГБТ-людей нав’язуються українському суспільству Заходом проти його волі. Про це він сказав під час візиту до Маріуполя, передають Новини Донбасу.

“Взагалі ми, як церква, не сприймаємо тих речей, які нав’язуються нам з Заходу”, – зазначив Епіфаній.

Він додав, що церква базується на “священних канонах і священному писанні”. “Церква ніколи не сприйме те, що є гріхом, як нормальне явище”, – сказав глава ПЦУ.

На питання, чи вважає він теми ЛГБТ та гендерної рівності “пропагандою Заходу”, Єпіфаній відповів: “Ну так. В українському суспільстві, ми бачимо, що це не сприймається як нормальне явище”.

Він зазначив, що Всеукраїнська рада церков неодноразово апелював до держави, тому що зараз органи влади у своїй роботі приділяють увагу питанням гендерної рівності та прав ЛГБТ-людей, а “школи підручники намагаються вносити ті речі, які не є хорошими для нашого українського суспільства”.

Раніше Епіфаній заявив, що ПЦУ вважає сексуальну орієнтацію, відмінну від гетеросексуальної, гріхом, тому представники ЛГБТ-спільноти можуть бути допущені до церковних таїнств тільки після того, як вони каються в гріхах і виправлять свої помилки”.

Джерело: znaj.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *