Твоє місто, як воно є

Дев’ятеро ніжинців минулого тижня захворіли на кір – головлікар міськліарні розповів про епідеміологічну ситуацію в Ніжині

На вчорашній оперативній нараді при міському голові, головний лікар Ніжинської центральної міської лікарні ім. Миколи Галицького Олександр Костирко  поінформував громадськість про темпи захворюваності у місті та їх профілактику.

За минулий тиждень до інфекційного відділення направили трьох осіб. Гострі ентероколіти у 10 осіб (6-дорослих та 4 – дітей). Дев’ятеро людей захворіли на  кір (з них 2 дітей). У 20 осіб виявили вітряну віспу (ДНЗ №13 та ДНЗ №25), 1 особа захворіла на  кашлюк та 1 особа в ДНЗ №9 захворіла на менінгітову інфекцію і т.д.

– Загальної епідеміологічна ситуації на території громади контрольована, – повідомив головлікар. – Упродовж минулого тижня на ГРВІ та ГРИП захворіло: 137 дітей, та 63 дорослих. В цілому за минулий тиждень ріст захворюваності зменшився на  51 особу.

Головний лікар КНП «НМЦПМСД» Оксана Калініченко зазначила, що станом на 05 квітня 2019 року 69% населення міста підписали декларації з сімейними лікарями (за минулий тиждень підписано 389 декларацій).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *