Твоє місто, як воно є

Дощ врятував Чернігівщину

Станом на 13 квітня Поблизу «Кобижчі» вигоріло 80 гектарів молодих насаджень сосни. З вогнем боролися більше близько 100 працівників лісового господарства. 10 пожежних машин та 3 трактори. Пожежі було присвоєно найвищу категорію складності.

Ледь врятували від трагедії Ічнський національний парк.

Запобігти катастрофі вдалося своєчасно виявивши пожежу.

Відразу на локалізацію загоряння було викликано пожежну команду і всіх працівників парку. За п’ять хвилин після виклику прибули 3 машини МНС м. Ічні та найближчих лісництв

У процесі гасіння було відмежовано палаючу ділянки від решти лісового масиву й ледь не згорів трактор Прилуцького Агролісу.

Нажаль, не вдалося врятувати 3 гектари молодих насаджень. У селі «Сокиринці» пожежа знищила близько 2-х гектарів лісу, у Бахмачі, через випалювання сухої трави, згоріло два житлові будинки, на теренах м. Ніжин у черговий раз спалахнув полігон з утилізації твердих побутових відходів. Вогонь було локалізовано та взято під контроль, але, боротьба з його наслідками ще триває.

Наслідки загоряння лісів у межах Чорнобильської зони відчуження ще невідомі…

Загалом, протягом доби у Чернігівській області зареєстровано більше 42 пожеж на території так званих «природних екосистем», 38 з яких відбулося через навмисний підпал або необережне поводження з вогнем під час весняно-польових робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *