Твоє місто, як воно є

За незаконний прийом металобрухту мешканець НІжинського району отримав рік умовно

Нещодавно Ніжинський міськрайонний суд прийняв рішення у справі мешканця Ніжинського району, який незаконно займався прийомом та збутом металобрухту. Прокурором у суді доведено вину мешканця одного із сіл Ніжинського району  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 213 КК України  (здійснення прийому брухту чорних металів фізичною особою).

Під час санкціонованого обшуку у чоловіка за місцем його проживання правоохоронці виявили та вилучили обладнання для прийому металобрухту та металобрухт загальною вагою 580 кг.

У ході судового розгляду підтвердилося, що 50-річний мешканець одного із сіл Ніжинського району, порушував Закон України «Про металобрухт», відповідно до якого операції з металобрухтом дозволяється здійснювати лише спеціалізованим металургійним переробним підприємствам, а також їх приймальним пунктам. Згідно цього ж закону збирання, заготівля, переробка та реалізація промислового металобрухту фізичними особами забороняється. Обвинувачений у період з січня 2019 року здійснював прийом брухту чорних металів від населення у себе вдома.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину та щиро покаявся у правопорушенні.

Призначаючи покарання суд врахував усі обставини справи, в тому числі і те, що обвинувачений жодного разу не притягувався до кримінальної відповідальності.

Відтак винуватця засуджено до 1 року обмеження волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Нині вирок ще не вступив у законну силу.

topnizhyn.com за матеріалами Ніжинської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *