Твоє місто, як воно є

За 5 місяців 2019 року кількість злочинів у Ніжинському районі збільшилась

На початку робочого тижня, 12 червня, у  Ніжинській місцевій прокуратурі провели спільну оперативну нараду керівників правоохоронних органів.

Головними темами зустрічі правоохоронців стали питання протидії злочинності, зокрема незаконного обігу наркотичних засобів, спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, порушення порядку здійснення операцій з мателобрухтом, нелегальна діяльность АЗС та АГЗП, гральний бізнес, правопорушення на підвідомчій території (м. Ніжин, Ніжинський, Носівський, Бобровицький, Козелецький райони).

На нараді також повідомили, що протягом 5 місяців 2019 року обліковано на 3 % більше кримінальних правопорушень ніж за аналогічний період 2018 року. Також у поточному році по Ніжинському району обліковано в 2,5 рази більше особливо тяжких злочинів.

Як свідчать оперативні дані, більшість злочинів вчиняється особами у стані алкогольного сп»яніння. Передумовою вчинення кримінальних правопорушень у стані алкогольного сп’яніння є незаконна діяльність підпільних цехів з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, незаконна реалізація спирту, в тому числі розведеного та  самогоноваріння.

Учасниками наради обговорено значну кількість проблемних питань, які потребують невідкладного вирішення та подальшого удосконалення співпраці правоохоронних органів.

З метою зміцнення правопорядку, профілактики та протидії злочинності в регіоні, визначено низку спільних, скоординованих заходів, спрямованих на посилення взаємодії правоохоронних органів.

За матеріалами Ніжинської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *