Твоє місто, як воно є

Мати 9-х дітей з Ніжинщини отримала почесне звання “Мати-героїня”

Мати-героїня Наталія Подобна з села Зруб, що на Ніжинщині разом із чоловіком виховує 9-х дітей. Цього року їй присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Про це повідомляє обласне інтернет видання Чеline

Найстаршій доньці Аліні вже 25 років, Владиславу – 23, Нелі виповнився 21, Едуарду – 18, Ользі – 16, Діані скоро вже буде 14, Валерії – 12, Артему 9 років, а найменшому Олексію – 7 років.

Зі своєю другою половинкою Наталія познайомилася в 17 років, як зазвичай буває у селі, на вечорницях. Через півроку одружилися з Валентином.

                                                                     Донька Оля (крайня справа)

– Відтоді ми вдвох із чоловіком виховуємо наших дітей, нам ніколи ніхто не допомагав, навіть наші батьки. Старших уже вивчили. Менші ще всі з нами вдома, навчаються в школі. Обов’язків по дому ми ніколи не ділимо, а все робимо разом. Діти, звісно, допомагають по господарству. Ми тримаємо город, корову та курей, – ділиться жінка.

Мати-героїня каже – у сім’ї найголовніше це діти, а щоб вони росли щасливі, треба, аби в будинку завжди панувала любов і повага. Правило їхньої сім’ї –  завжди все робити для людей.

15

– Діти ростуть і радують нас. Найстарша донька поїхала до Польщі. Всі інші навчаються. Захоплюються спортом: волейболом,  баскетболом і тенісом, також малюють та співають», – каже Наталія.

Нині Наталія Подобна вже другий рік працює у Зрубському сільському клубі. Каже, що весь свій вільний час присвячує дітям. Чоловік раніше працював у аграрній сфері, а зараз через стан здоров’я вдома.

– Я ніколи не мріяла про велику сім’ю, але як Бог послав, так і вийшло. Я вдячна за це долі і дуже щаслива, – додає пані Наталія.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *