Твоє місто, як воно є

Меморіал “Дзвони Чорнобиля” оновиться

На сьогоднішньому засіданні (23 травня) виконкому Ніжинської міської ради погодили та затвердили оновлений вигляд пам’ятного знаку “Дзвони Чорнобиля”, що у третьому мікрорайоні міста.

З проектом рішення «Про затвердження зовнішнього вигляду пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля» (схеми розміщення гранітних плит)» присутніх ознайомила начальниця відділу містобудування та архітектури, головний архітектор Вікторія Мироненко. Чинонвниця зазначила, що меморіальний знак учасникам ліквідації катастрофи Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) по вул. 3-й Мікрорайон у Ніжині буде доукомплектований менними гранітними плитами учасників, які загинули під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. До слова, така пропозиція надійшла від родин героїв-ліквідаторів.

Міський голова Анатолій Лінник додатково доручив головному архітектору Вікторії Борисівні вивчити на засіданні профільної ради питання щодо розміщення хреста (розмір та місце розташування) на пам’ятному знаку «Дзвони Чорнобиля». Ця пропозиція також пролунала від родин загиблих учасників ліквідації аварії та священнослужителів міста.

За матеріалами начальниці відділу інформаціно-аналітичної роботи 

та комунікацій з громадськістю А.Шведун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *