Твоє місто, як воно є

Міський пляж готовий до сезону

Вчора, у четвер, 30 травня, спеціальна комісія перевірила готовність міського пляжу, що на лівому березі Остра в районі вулиці Коцюбинського, до відкриття купального сезону. 

Комісія  у складі заступника міського голови, комунальників, рятувальників, а також представників  Ніжинського МРУ ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області виїхала на місце і перевірила справність човна, рятувального спорядження та обладнання.

Керівник комунального підприємства «Виробниче управління  комунального господарства» Владислав Корман доповів, що цьогоріч встановлені попереджувальні знаки «Купатися заборонено», місце для рятувальника. Також комісія оглянула аптечку, рятувальне спорядження для рятувальника (круг, рятувальні жилети, ласти та ін.).

Також до початку купального сезону на пляжі встановили нову роздягальню, пофарбували столи, лавки, поручні та східці до водойми.

Підсумовуючи все побачене, комісія постановила –  міський пляж готовий розпочати свою роботу у період з 01.06.2019 по 31.08.2019 року.

topnizhyn.com за матеріалами начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю А. Шведун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *