Твоє місто, як воно є

Надання гарантії на ремонт дороги у Ніжинському районі контролювала прокуратура

 Ще у серпні 2018 року одна із сільрад Ніжинського району та суб’єкт господарювання уклали договір про капітальний ремонт проїжджої частини автодороги комунальної власності вартістю майже 900 тис грн. Органи прокуратури області встановили, що договір не передбачав гарантійного строку виконаних за бюджетні кошти ремонтних робіт.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Через це прокурор звернувся до суду з позовом про внесення змін до договору будівельного підряду в частині включення положення про гарантійний термін виконаних робіт.

Обґрунтовуючи позовні вимоги представник держави зазначив, що проведення ремонтних робіт без встановлення гарантійного терміну не створює у підрядника зацікавленості в їх належній якості та тривалій експлуатації дорожнього покриття, що може призвести до його швидкого руйнування та зумовленої цим систематичної потреби у виділенні додаткових бюджетних асигнувань, спрямованих на відновлення належного стану автомобільних доріг, що, безумовно, не сприяє забезпеченню потреби у створенні якісної та безпечної транспортної інфраструктури.

Усвідомлюючи вмотивованість позову, у ході розгляду справи між органом  самоврядування та суб’єктом господарювання укладено додаткову угоду про встановлення 10-річного гарантійного строку на ремонт проїзної частини дороги.

За таких обставин, Господарським судом Чернігівської області винесено ухвалу про закриття провадження у справі за відсутності предмету спору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *