Твоє місто, як воно є

Новий пам’ятник та облаштування оновленої головної площі Ніжина – у міськраді відбулась профільна нарада

У Вівторок,14 травня, у великій залі міської ради відбулося чергове засідання містобудівної ради. Головувала начальник профільного відділу Вікторія Мироненко. У засіданні взяли участь депутати та спеціалісти відділів міської ради та міських установ, які регулюють питання охорони спадщини, містобудування, культури і т.д.

План роботи засідання був наступним:

1.Погодження проекту благоустрою по вул.Синяківській біля колишнього пивзаводу (розробник – ТОВ «АСПО» ).

2.Погодження розміщення пам’ятного знаку «Гармата».

3.Уточнення місця розташування дитячої площадки «Корабель» у сквері «Театральний».

4.Обговорення пропозиції щодо благоустрою площі ім.Івана Франка та скверу Лисянського (освітлення, озеленення, укладка плитки та її розміри, а також заходи для мало мобільних груп населення) з виходом на місце.

Під час розгляду питання щодо погодження розміщення пам’ятного знаку «Гармата», яке відстоював директор Ніжинського краєзнавчого музею ім.Івана Спаського Геннадій Дудченко, було зазначено що встановлення гармати буде на інсталяції ніжинських укріплень або на гранітній гірці. Це біля старого поштампу, саме там де бійці тримали оборону Ніжина під час Конотопської битви. Обговоривши всі суперечливі моменти даного питання комісія прийшла до висновку, що підтримує початок робіт, але при умові доопрацювання візуалізації самого проекту та головне – місця розташування, яке винесуть на розгляд  повторно, за умови  усуненні всіх зауважень комісії.

Як і на минулих засіданнях, одним із ключових питань було обговорення пропозиції щодо благоустрою головної площі міста. Члени комісії безпосередньо на місці робіт розглянули всі зауваження – це висадка дерев і спилювання старих. Вирішили, що необхідно замінити старі ялинки і деякі туї на нові дерева меншої форми та більш естетичні), також не забути про освітлення (пропозиція щодо білого освітлення – громадська зона, а в зоні відпочинку – жовте) і найголовніше це форма плитки та орнамент укладки. Учасники наради дійшли до висновку, що плитка повинна бути світло сіра 20х20см та темно червона 10х20, а в зоні відпочинку окремими фрагментами викласти українським орнаментом.

Питання, яке активно обговорювалося громадою, щодо розташування дитячого майданчика «Корабель» у сквері «Театральний» члени комісії перенесли на наступне засідання. Куди також запросять  ініціаторів даного дитячого майданчика для уточнення всіх суперечливих моментів.

За матеріалами відділу інформаційно-аналітичної роботи та

комунікацій з громадськістю міськради

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *