Твоє місто, як воно є

Носівку відвідала американська сенаторка

Днями у Носівці побувала уродженка містечка, американська сенаторка Вікторія Спартс, яка нині живе і успішно працює у США.

Про це повідомляє прес-служба Носівської міської ради

Вікторія завітала разом з чоловіком Джейсоном на свою малу батьківщину в гості до бабусі з дідусем. Для Вікторії також вже добра традиція щоразу, приїжджаючи до Носівки, заходити поспілкуватися з мером рідного населеного пункту Володимиром Ігнатенком.

Цьогоріч розмова, як завжди була щирою, а тематика – різнобічною. За чашкою кави з гостями спілкувалися також перший заступник міського голови Олександр Яловський, начальник фінуправління міської ради Валентина Пазуха. Адже Вікторія – професійний економіст, а її чоловік – працює в аграрному бізнесі. Тому вони ділилися власним досвідом. Спілкувалися також про розвиток освіти, особливості розвитку цієї галузі в США і в нас.

Майже два десятиліття тому Вікторія переїхала до США, де не лише одружилася і стала бізнес-леді, а й почала політичну кар’єру. У штаті Індіана її обрали сенатором.

Також у бесіді з носівським міським головою Вікторія поділилася враженнями щодо особливостей життя і роботи в США, зупинилася на проблемах медицини, ремонту доріг тощо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *