Твоє місто, як воно є

Ну це вже буде прямо, як у Чернігові!

«Ну це вже буде прямо, як у Чернігові», саме такими словами висловлювали захоплення і подив перехожі коли бачили, як почала квітнути вулиця Гоголя. Так, 29 квітня, якраз під час міської сесії, розпочалися роботи по перетворенню зовнішнього вигляду вигляд та туристичної привабливості центральної частини міста.
Протягом доби працівниками КП «ВУКГ» було висаджено майже п’ять тисяч квітів. І, навіть, іще до закінчення роботи, око перехожих милували квітнучи рослини висаджені цікавими, загадковими орнаментами, змушуючи ніжинців відволікатися від справ буденних і на хвильку помилуватися квітучим різнобарв’ям петуній, арегатум, цинерарій, колеус, тощо.
Ці види квітів вибрані не випадково, адже, вони найбільше підходять до кліматичних умов нашого міста будучи стійкими до перепадів температур, посух або заливних дощів, та довгої відсутності сонячного проміння. При цьому, дані рослини сумісні між собою й можуть рости і розвиваються поряд, не намагаючись домінувати та заглушати сусідів.
За словами жіночок, які дбайливо висаджували квіти, єдиний ворог для рослин двоногий. Але, усе ж таки, ми впевнені, що серед містян не знайдеться такої людини, яка наважиться зіпсувати цю неймовірну красу, за якою, чесно кажучи, ніжинці за останні роки встигли скучити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *