Твоє місто, як воно є

Ніжинський виклик закарпатським сакурам

Карантинні заходи по обмеженню пересування громадян внесли певні корективи у туристичну галузь не тільки України, але й усього світу. Багато туристичних агенції через відсутність клієнтів взагалі припинили своє існування. Навіть, потужні компанії перейшли в стан анабіозу, залишивши людей віч-на-віч зі своєю нудьгою.

Відтак, люди змушені самотужки організовувати собі хоч які не будь культурно-просвітницькі заходи в межах дозволених рекомендаціями МОЗ. Отож, будучу обмеженими у відвідуваннях парків та скверів багато ніжинців пригадали, що в місті саме в цей час починає квітнути місцеве диво. Це звісно, не цвітіння алеї сакури на Закарпатті, проте, поступається Ніжинська перлина Ужгородській, лише якістю пішохідної доріжки та архітектурним ансамблем навколо. А от рясність квіту наших молодих вишень, навіть краща за своїх західних одноплемінниць.

Описуване нами природне диво розміщене вздовж вулиці Прилуцька. Початок вишнева алея бере відразу біля зупинки «Добролюбова», де місцеві жителі на відстані трьох кілометрів висадили майже 1500 вишень. І вже близько 20-и років кожної весни ми можемо насолоджуватись неймовірною красою цвітіння та щедрим урожаєм в літку.

Особливо приємними є вечірні прогулянки, коли тоді стихає вітер і густий, солодкий, насичений аромат вишневих квітів огортає собою весь район.

Той, хто одного разу пройшовся цією пішохідною доріжкою надовго запам’ятаєте цю неймовірну ніжну красу, її спокій та дивний аромат, й з гордістю зможете сказати, що у нашому місті теж є хоча не загально європейське, проте не менш романтичне і прекрасне місцеве диво.

Отож, шановні мешканці Ніжина, поспішіть помилуватися алеєю, адже пік цвітіння дуже швидко минає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *