Твоє місто, як воно є

Ніжинська малеча крокувала стежинами здоров’я

 Днями у дитячому садочку №13 «Берізка» пройшов незвичайний Тематичний День «Стежинками здоров’я ми крокуєм ! До Айболита у гості помандруєм !», який був спрямований на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дошкільнят прагнення бути здоровими, сильними, витривалими. 

Діти грали в командних іграх-естафетах «Веселі автомобілі», «Швидкісний потяг». Долучилися до колективних ігор і командних змагань з водою «Морські перегони», «Спритний рибак». А скільки цікавих пошукових видів діяльності запропонував улюблений лікар Айболить ( медсестра Пірковська Я.Р.), що завітав із кицею Мусюнею і казковими звірятами . Як же сподобалися малечі велосипедні та самокатні гонки.

Це треба було бачити, поринувши у спортивно-пошукову діяльність з досвідченими педагогами.

Забезпечували малюкам активну рухову діяльність інструктор з фізкультури Гавриляко Ю.В., Хорешко Н.В.,Христенко Т.М.,Федорова О.О.. безліч вражень та незвичайних емоцій діти отримали від серпневого тематичного Дня, бо гралися в улюблені рухливі ігри «Гуси-гуси»,»У ведмедя у бору»,»Кіт і миші», «ДідПанас», а по завершенню дійства його маленькі учасники отримали смачний «Фруктовий Мікс» від Лікаря Айболита.
Ох, і радісно було! А скільки позитивних незабутніх емоцій – було і не перерахувати. Здоровя вам, любі наші діти.

Завідувач ДНЗ Н.М. Примушко

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *