Твоє місто, як воно є

Посол Франції у Ніжині. Відео

11 липня до Ніжинського  спеціального авіаційного загону ДСНС України завітала почесна гостя – Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон. Візит відбувся у рамках співпраці та розвитку франко-українського співробітництва.

Командир загону Іван Коробка ознайомив пані Ізабель із авіаційною технікою, яка використовується для ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій, надання допомоги громадянам. Командир зазначив, що лише з початку 2019 року авіація ДСНС більше сотні разів залучалася до ліквідації великих пожеж на території Київської, Житомирської, Одеської та Чернігівської областей. До того ж було здійснено 9 санітарних рейсів, під час яких перевезено 14 постраждалих та тяжкохворих і виконано 6 польотів з проведення пошуково-рятувальних робіт.

Також під час зустрічі французьку делегацію ознайомили з перспективами створення у Ніжині сервісного центру Системи авіаційної безпеки МВС, який зможе обслуговувати 55 вертольотів Airbus Helicopters моделей H225, H145, Н125 Super Puma для Служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників, Національної гвардії та Національної поліції.

«Цей проект досить важливий і над ним плідно працювали фахівці з обох сторін. Мені дуже приємно, що французькі гелікоптери вже знаходяться у місцях їх дислокації, обслуговуються та рятують життя людей», – зазначила Ізабель Дюмон.

Робочий візит пані Ізабель Дюмон – Посла Французької Республіки до Спеціального авіаційного загону ДСНС в м. Ніжин

Робочий візит пані Ізабель Дюмон – Посла Французької Республіки до Спеціального авіаційного загону ДСНС в м. Ніжин. Як це було ⤵️

Опубліковано ДСНС України Четвер, 11 липня 2019 р.

 За матеріалами У ДСНС у Чернігівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *