Твоє місто, як воно є

Ніжинських будівельників привітали з їх професійним святом

У неділю Україна відзначатами День будівельника. Напередодні свята мер Ніжина Анатолій Лінник привітав ніжинців-представників будівельної галузі.

Міський голова подякував будівельникам міста за їх нелегку та водночас важливу роботу, побажав колективам розвитку та процвітання, покращення матеріально-технічної бази та гідної оцінки власної праці, адже з давніх-давен і донині благородна професія будівельника користується в народі особливою повагою.

До привітань міського голови долучились також радник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Осадчий, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, голова постійної депутатської комісії міської ради з майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища Ірина Онокало та Почесний громадянин Ніжина Михайло Харчук.

З нагоди свята кращих фахівців будівельних організацій і установ міста за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток будівельної галузі нагородили Почесними Грамотами та Подяками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *