Твоє місто, як воно є

Ніжинські лісівники борються з незаконними рубками за допомогою безпілотника

Незмінна проблема з якою борються лісівники всієї країни – незаконна вирубка лісу. Кожне лісове господарство прагне до ефективного її вирішення. У одних це виходить більш вдало, бо застосовують передові технології, інші тільки починають розвиватися у цій сфері. Нещодавно працівники ДП «Чернігівський лісгосп» та ДП «Ніжинський лісгосп» зібралися разом, аби обмінятися досвідом у вирішенні наболілих питань. 

На базі Вертіївського лісництва ніжинські лісівники продемонстрували роботу безпілотника та GPS-моніторингу, розповіли про роботу рейдової бригади та детально зупинилися на заходах, які щодня проводяться для охорони лісу від незаконних рубок та інших лісопорушень. 


Приїзд чернігівських колег також  співпав із відкриттям реконструйованого рекреаційного пункту «Пролісок», тож гості мали змогу ще й насолодитися чудовою природою і затишною рекреацією. До речі, такі зони відпочинку ніжинські лісівники створюють щороку, не забуваючи, звичайно, підтримувати у належному стані й ті, що були закладені раніше.

За матеріалами ДП “Ніжинське лісове господарство”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *