Твоє місто, як воно є

Ніжинські ракетомоделісти показали клас у Дніпрі

Зі щедрим урожаєм нагород  ніжинські спортсмени-ракетомоделісти повернулися з Чемпіонату України, який пройшов у Дніпрі 26 червня – 1 липня 2019 року. Змагання відбулися у двох вікових категоріях – юніори віком до 18 років і дорослі. 

Про це повідомляє управління освіти Ніжинської міськради

Позмагатися за 18 комплектів нагород у різних класах моделей приїхали одразу 57 спортсменів з Чернігівської, Сумської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Херсонської, Житомирської, Полтавської областей та Києва. Паралельно з чемпіонатом проходили міжнародні змагання – етап Кубку Світу (Кубок М.К. Янгеля), в яких окрім українських спортсменів демонстрували свої здібності і моделі  спортсмени з Білорусі та Болгарії.

Після трьох днів змагань в досить складних погодних умовах були виявлені переможці і призери.  Команда юніорів Ніжинської СЮТ в складі Примушка Андрія, Пархоменка Богдана, Скорохода Андрія, Радченка Олександра (тренер Приданніков Д. Б.) впевнено здобула перемогу в загальнокомандному заліку серед юніорів і посіла третє командне місце в загальнокомандному заліку серед дорослих. А І місце в командному заліку серед дорослих здобула команда Ніжина в складі Шуляка С.В., Труша С.М., Івченка С.С., Струка В.М. (тренер Панахно В. В.).

В особистому заліку відзначились всі наші спортсмени, неодноразово піднімаючись на п’єдесталі пошани Чемпіонату! Кожен такий результат досягався титанічними зусиллями, волею та наполегливою працею. Чемпіонами України стали: Радченко Олександр (в класі моделей S-2-P і в класі S-8-D), Примушко Андрій – тричі чемпіон в класах S-3-A (юні і дорослі), в класі S-7 серед юніорів, Труш С.М. чемпіон в класі S-7 серед дорослих, Пархоменко Богдан –  в класі S-1-A, Струк В.М. – в класі S-4-A.

Загалом, ніжинці привезли 8 золотих, 7 срібних, 11 бронзових нагород Чемпіонату Україниі 6 нагород Кубку Янгеля.

За результатами змагань були відібрані кандидати в збірну команду України для участі у чемпіонаті Європиякий відбудеться наприкінці серпня в Румунії. Наші хлопці майже повним складом увійшли до цього списку.

Вітаємо обидві ніжинські команди, які продемонстрували лідерські якості на почесних змаганнях і вкотре довели, що у Ніжині виховують  професіоналів ракетомодельного спорту України,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *