Твоє місто, як воно є

Ніжинці приєдналися до всеукраїнських акцій проти свавілля поліції. Відео

Вчора, 4 червня, у Ніжині на вулиці Московській навпроти Ніжинського відділку поліції відбулася акція “Безкарність вбиває”. Ніжинські активісти провели протестний захід у рамках всеукраїнської хвилі мітингів проти свавілля поліцейських, що пройшли в містах України після резонансного вбивства  двома поліціянтами малолітнього хлопчика.

“Ніжин підтимав всеукраїнські акції протесту “Безкарність вбиває”. Учасники протесту зійшлися думкою що відреформована поліція України, повиння розвиватись і змінюватись в кращу сторону. Громада з повагою відноситься до справедливих і законних дій особового складу ніжинської поліції, але зтурбована тим що на даний час реформи не призвели до очікуваного результату”,- зазначив на своїй сторінці у соцмережі учасник акції Sasha Lepesij.

Ніжин підтимав всеукраїнські акції протесту "Безкарність вбиває". Учасники протесту зійшлися думкою що відреформована поліція України, повиння розвиватись і змінюватись в кращу сторону. Громада з повагою відноситься до справедливих і законих дій особового складу ніжинської поліції, але зтурбована тим що на даний час реформи не призвели до очікуваного результату.

Опубліковано Sasha Lepesij Вівторок, 4 червня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *