Твоє місто, як воно є

Одне ремонтуємо, інше – руйнуємо…

Нажаль, цей вислів, як найкраще підходить до нинішніх ремонтних робі приміщення, розміщеного по вул. Глібова. Раніше це приміщення належало ЗОШ № 1 але освітян звідти, як то кажуть «попросили», іще у 2017 році на підставі рішення депутатського корпусу міста, створити на базі будівлі черговий музей.

Аргументація такого рішення заключалася у тому, що місце історичне, сама споруда капітальна, добротна, не те що бувша міська поліклініка.

Цілих два роки будинок чекав своєї черги на оновлення фасаду. І от цього року, таки було розпочато відповідні роботи. Але, якось дивно…

Кутові кімнати, що залишилися формально у власності школи (тут учні першої школи проводять уроки фізкультури), схоже, ніхто навіть фарбувати не збирається.

Фасадна табличка з білого мармуру, яка більше століття інформувала, що у будівлі свої перші твори прочитав Микола Васильович Гоголь сьогодні, безцеремонно валяється серед будівельного сміття. І схоже, що її демонтували не, як частину місцевої історії, а так, як це робиться коли на щось байдуже: ломом, матом і кувалдою…

Прикро, що вирішити хто ж таки буде фарбувати стіни іще можна, а от відновити дореволюційну інформаційну табличку буде не можливо, ‑ занадто крихкий матеріал… І на місце білого мармуру втулять щось з дешевого пластику та гордо його «антивандальним»!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *