Твоє місто, як воно є

Перші змагання з черлідингу відбулися у Ніжині

У суботу, 11 травня, у Ніжині  вперше пройшов фестиваль черлідінгу, присвячений Дню міста”Nizhyn Sport Dance Fest -2019″. Організували це непересічне змагання відділ фізичної культури та спорту виконкому Ніжинської міської об’єднаної територріальної громади та фітнес-центр “Позитив”.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

Треба зазначити, що черлідинг- це вид спорту який поєднує у собі елементи шоу і танці, гімнастику та акробатику. Існує багато видів цього танцю. Він зародився в 70-ті роки дев’ятнадцятого століття. Існує міф, що черлідинг – чисто жіночий вид спорту.

Черлідинг – один з різновидів гімнастично-акробатичних видів спорту. Окрім змагань між групами підтримки, черлідинг може бути частиною розважальної програми спортивного шоу, наприклад, виступ у перерві матчу. Також у номерах черлідерів використовуються різні вигуки та викрики, які мають бути логічні вплетені в постановку. Змагання з цього виду проходять дуже динамічно та яскраво.

Характерний атрибут танцівниць черлідингу — помпони з синтетичного волокна, закріплені на руках. В англійській мові вони називаються просто «помпонами» (pom-poms), але відомі також розмовні варіанти cheerliding dusters (буквально — «черлідингові мітелки для пилу»), cheerliding pom-pom dusters («черлідингові помпони-мітелки для пилу»)

Як правило чемпіонати з чирлідингу проводяться в декількох номінаціях:

Чир — елементи спортивної гімнастики та акробатики, побудова пірамід та танцювальні перешикування під гучні кричалки;

Данс — спортивні танці з елементами гімнастики, з наявністю пластичності, доброї хореографії та грації, чіткої синхронності;

Чир-мікс — виступи змішаних команд (жінки і чоловіки);

Стант — колективна побудова пірамід;

Індивідуальний чирлідер — сольний номер головного заводія команди;

Чир-данс шоу;

Парні станти.

Відкриття і самі змагання відбулися в приміщенні спортивного комплексу “Зірка”.

Перше вітальне слово належало президенту Чернігівского відділення сучасної і естрадної хореографії IAED, лицензійному судді вищої категорії IAED, УАВСТ, президенту фітнес-центру “Позитив” Галині Арвахі.

– Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. – зазначила спортсменка. – Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог.

Як і годиться після привітань та після підняття державного прапора України спортсмени пішли готуватися до своїх номерів.

А переможців відзначили заслуженими нагородами.

За матеріалами Ніжинської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *