Твоє місто, як воно є

Пожежа на Ніжинському сміттєзвалищі триває !!!

За даними МНС, 14 квітня вогонь, який палав на місцевому звалиці сміття, було взято під контроль та локалізовано, але саму пожежу не ліквідовано. Процес горіння спустився нижче і за своєю складністю став схожий на палаючі торф’яники.

Бійці ДСНС нарікають на те, що, їм заважає повністю ліквідувати пожежу пластикова кірка, яка суцільним шаром вкрила площу більше 1-го гектару звалища. Утворилась ця кірка із розплавлених пластикових пакетів не даючи воді потрапити до вогню.

Не дивлячись на те, що ніжинські пожежники, щогодинно виливають на палаюче сміття десятки тон води, проте, ці заходи стримують поширення вогню, але, не знищують його повністю. Подібна тактика має вкрай низький коефіцієнт корисної дії й може розтягнути процес гасіння на декілька тижнів.

Нажаль, такі, весняні, загоряння стали сумною традицією для міського сміттєзвалища. Їх причина завжди однакова: у результаті займання сухої трави вогонь з поля перекидається на легкозаймистий пластик та решту горючих твердих побутових відходів й поривами вітру швидко поширюється далі…

Від імені жителів мікрорайону «Гуньки» та мешканців всієї південної частини міста хочеться висловити щирі слова вдячності бійцям Ніжинської частини ДСНС за те, що рятують тисячі громадян від жахливого смороду й викиду шкідливих хімічних речовин, які спричиняють подібні пожежі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *