Твоє місто, як воно є

Прокуратура Києва вимагає повернути «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» у державну власність

Столична прокуратура у судовому порядку вимагає повернення у державну власність цілісного майнового комплексу Державного підприємства «Ніжинський комбінат хлібопродуктів», площею 26 тис. кв.м., розташованого у Ніжині.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва

Це підприємство належить до об’єктів державної власності, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, та, згідно Закону України, не підлягає приватизації.

Однак, як з’ясували прокурори, незважаючи на встановлену законодавством заборону на відчуження вказаного майна, наприкінці 2018 року об’єкт реалізовано як податкову заставу, перепродано за ціною у 6,5 млн гривень юридичним особам приватної форми власності та передано в іпотеку.

У зв’язку з викладеним, прокуратура міста Києва звернулась до господарського суду Чернігівської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Державного підприємства з позовом про визнання недійсними правочинів, на підставі яких вказане майно вибуло з державної власності, витребування майна у державну власність та визнання недійсним іпотечного договору.

Фото ілюстративне

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *