Твоє місто, як воно є

“Розсадник” біля Учкудука впікся місцевим жителям

Днями у занедбаній будівлі, що на території хореографічної школи (біля “Учкудука”)  вкотре зібралася компанія підлітків. Юні і, скоріш за все, не дуже тверезі вели себе зухвало, на зауваження мешканців сусідніх з розсадником житлових будинків реагували агресивно, розійшлися тільки пізно вночі…

Про це на черговому засідання виконкому, 27 червня, повідомив депутат міської ради Олег Щербак. За його словами, мешканці мікрорайону жаліються на закинуте приміщення, що примагнічує сумнівні компанії , вже не вперше. Бо жити по сусідству зі справжнім розсадником просто нестерпно.

От і цього разу коли гвалт “з місця зустрічей” пізнього вечора чули не в одній квартирі, люди зробили зауваження на що у відповідь мало не у вікна полетіли пляшки та міцні слівця з юних вуст.

Місцеві кажуть, у занедбаному приміщенні, або біля нього збираються малолітні компанії, які зовсім втратили совість і почуття поваги. На вигляд ще зовсім діти – 12, 13 років. Та ведуть себе далеко не по-дитячому – лаються, курять, прямо там випивають.

Міськвиконком взяв у роботу цю проблему. Але будівля-розсадник у приватній власності і будь-які дії щодо неї потрібно узгоджувати з власниками.

topnizhyn.com

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *