Твоє місто, як воно є

Села Ніжинської ОТГ впорядкують за кошти держсубвенції

У понеділок, 10 червня, представники ніжинської влади та комунальників провели виїздну нараду у Кунашівському старостинському окрузі. 

Відбулася зустріч з мешканцями Кунашівки, Наумового та села Паливода. Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник розповів присутнім, що надійшла державна субвенція, у розмірі 705 тис. грн., яка буде виділена на благоустрій Кунашівського старостинського округу. Дані гроші можуть використовуватись в межах населених пунктів, тому було вирішено розпочати з ямкового ремонту доріг, а потім перейти до вуличного освітлення та капітального ремонту будинку Кунашівської сільської ради.

Мешканці сіл, що входять до Ніжинської ОТГ звернули увагу на місцеві проблеми – надання медичної допомоги, пасажирські перевезення та ремонт доріг.

Також селяни згадали про інші хвилюючі питання – аварійні дерева на кладовищі,  вивіз сміття та встановлення сміттєвих баків на території сіл, надання матеріальної допомоги хворим, нарахування пільг та субсидії, заправка газових балонів, встановлення дитячого майданчика в с. Паливода, тощо.

У результаті зустрічі жителі сіл Кунашівка, Паливода і Наумове домовилися з представниками влади провести ще одну зустріч у вересні-жовтні. У цей період формуватиметься бюджет територіальної громади на наступний рік і озвучені поточні потреби сіл включать до проекту бюджету.

Topnizhyn.com за матеріалами Ніжинської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *