Твоє місто, як воно є

У Ніжині буде центр обслуговування гелікоптерів AIRBUS

Міністерство внутрішніх справ України разом фрвнцузькою компанією Airbus Helicopter створюють у Ніжині Центр технічного обслуговування системи авіабезпеки.

Як пише видання «Надзвичайна ситуація», там вже експлуатуються і обслуговуються вертольоти H255.

– Я щиро вдячний за вашу присутність в Україні і увагу до спільної роботи над цим великим проектом. Я вдячний, що з вашого боку присутня технічна сторона, адже ми зацікавлені в повній експлуатації техніки Airbus, – сказав заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

Нагадаємо, що в рамках контракту з придбання французьких вертольотів, восени МВС відправить наступну групу пілотів на навчання до Франції. Після цього вони стануть пілотами-інструкторами.

При цьому в червні черговий вертоліт Airbus H225 Super Puma (бортовий номер 52), здійснив переліт в Україну, щоби поповнити вертолітний парк Державної служби з надзвичайних ситуацій.

До того ж  міністерство внутрішніх справ в грудні 2018 року вже отримало два перших вертольоти за контрактом з французькою компанією Airbus Helicopters.

Довідково зазначимо, що Airbus H225 Super Puma – це далекомагістральні пасажирські вертольоти, розроблені як наступне покоління цивільного сімейства Super Puma. Маючи два мотора, вертоліт здатний прийняти на борт двох пілотів, борт-провідника і 24 пасажири. Максимальне корисне навантаження – 11 тонн. Вертоліт здатний розвивати крейсерську швидкість в 260,5 км / год на висоті 5 тисяч 900 метрів, бойовий радіус становить 857 км, перегінна дальність – 985 км.

topnizhyn.com за матеріалами trust.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *