Твоє місто, як воно є

У Ніжині викрили чергових наркоділків

Днями ніжинські поліцейські провели операцію “по гарячих слідах”. Правоохоронці викрили групу наркоторговців, які розгорнули у місті справжній незаконний бізнес з розповсюдження наркотиків.

Про це повідомляє сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

Як з’ясували поліцейські, двоє чоловіків за попередньою змовою організували у нашому місті збут метадону. Обидвоє місцеві і раніше вже мали проблеми з законом. Їх засуджували за схожу діяльність. 
Один з ділків 37-річний ніде не працюючий чоловік, вже має судимість і перебував за гратами за зберігання наркотиків. Але після звільнення, як бачимо, цю справу не тільки не покинув, а й відшукав собі такого ж безробітного 38-річного спільника, який теж вже встиг порушити закон.

Оскільки обидва раніше вже мали справу з незаконним обігом наркотиків, чоловіки вели себе вкрай обережно. Наркотиками торгували переважно, на вулиці. Оперативникам довелося провести велику і і копітку роботу, аби задокументувати незаконну діяльность, використовуючи весь свій професійний досвід та цілий арсенал оперативних заходів.

Завдяки зібраній доказовій базі, було прийнято рішення про затримання обох ділків. Операцію проводили одночасно у різних кінцях міста. Одного з порушників було затримано вдома, іншого – на залізничному вокзалі, коли той повертався з «робочої поїздки за товаром» до столиці. Після затримання підозрюваних та їх помешкання обшукали. В ході санкціонованих обшуків було вилучено гроші у вітчизняній та іноземній валюті, які ті отримали за продані наркотики, банківські картки, готові до продажу «порції» метадону, мобільні телефони, медичні шприци для ін’єкцій, а також інші докази незаконної діяльності товаришів.

Ділків помістили до ізолятору тимчасового тримання, де вони пробудуть до обрання судом запобіжного заходу. Наразі вже підтверджено кілька фактів збуту метадону, слідство триває.

У затриманих є всі шанси на кілька років повернутися за грати де ще раз подумати про те чи вартий такий спосіб заробітку власної свободи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *