Твоє місто, як воно є

У розпалі ніжинська косовиця

У Ніжині розпочалися сезонні роботи по скошуванню рослинності на зелених зонах центру міста.

Про це повідомляє КП “ВУКГ”. 

Працівники комунального підприємства «ВУКГ» розпочали перший етап косовиці. Вже “покосили”  зелені зони у скверах імені Б. Хмельницького, М Заньковецької та територію біля Миколаївського собору, а також у сквері біля меморіалу Вічного Вогню, у скверах імені Ю. Лисянського, Л. Губіної та М. Гоголя.

Нині активно працюють “косарі” на бульварі ім. Т. Шевченка та по однойменній вулиці з обох боків. Через це рух у місці проведення косовиці перекривається на деякий час, задля дотримання безпеки.

“Підстригає” міські простори бригада дрсвідчених косарів підприємства, озброєна сучасними бензиновими косарками відомого виробника.  Косарі старанно та швидко приводять до ладу газони, а прибиральники міста відразу забирають залишки трави. Також працює трактор КІЙ з навісною дорожньою щіткою, яка замітає рештки трави.

Комунальне підприємство  «Виробниче управлінння комунального господарства» також повідомляє, що надає послуги зі скошування трави та формувально-підрізальних робіт з кущами для мешканців Ніжина. Замовити такі роботи можна звернувшись до підприємства, яке знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128, або за телефонами (068) 27-26-232, (04631) 4-15-64.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *