Твоє місто, як воно є

Юна ніжинська художниця здобула чергову перемогу

Нещодавно юна й талановита художниця з Ніжина Анастасія Майорова брала участь на міжнародному фестивалі творчості у Туреччині. Звідти Анастасія привезла перше місце, яке отримала за власні неймовірні роботи.

Анастасія Майорова – випускниця Ніжинської школи мистецтв. Дівчина  вчилася у класі відомої художниці та мисткині  Юлії Петренко. 2017-го Настя стала рекордсменкою України 2017 року за картини на гарбузових зернятах (“Найбільша кількість пейзажів намальованих на гарбузовому насінні”).

Творчість обдарованої дитини не залишає байдужими і досвідчених митців та поціновувачів образотворчого мистецтва. Адже Настя, незважаючи на юні роки, вже має не одну виставку власних робіт. Серед яких і виставки в столичних музеях.

У творчих починаннях Анастасію свого часу підтримував Президентський фонд Леоніда Кучми, завдяки якому дівчина мала змогу відвідувати різноманітні культурно-просвітницькі заходи.

Цікаво, що у 8-річному віці Анастасія Майорова взяла участь у міжнародному конкурсі «Марка дружби», що відбувався за підтримки «Укрпошти». Поважне журі творчого змагання у складі всесвітньовідомих художників та мистецтвознавців нагородило обдаровану ніжинку Гран-прі. А її малюнок було розміщено на поштових конвертах, що розійшлися Україною більш ніж 50-тисячним тиражем.

Вітаємо Настю та бажаємо нових творчих злетів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *