Твоє місто, як воно є

Юні ракетомоделісти з Ніжина показали клас на змаганнях у Дніпрі

З 8 по 14 травня у Дніпрі Дніпровський обласний Центр НТТ та ІТУМ спільно з Федерацією ракетомодельного спорту України провів Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніорів) з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів (юнаки) (IV ранг). До змагань доєдналися семеро команд учнівської молоді і десять команд юних ракетомоделістів з різних областей України.
Ніжинську станцію юних техніків представили юні ракетомоделісти Андрій Примушко  і Михайло Дубровний. Хлопці змагались одразу у чотирьох класах літаючих моделей та вибороли низку нагород в особистій першості і друге місце у загальному рейтингу. Так, у класі моделей “ПЛАНЕТА” (двоступінчаста модель на тривалість польоту зі стрічкою) Андрій Примушко  виборов друге місце. Також хлопець здобув срібло в класі “САЛЮТ” (ракета на тривалість польоту з парашутом) і посів третє місце в класі моделей-копій. Його товариш по команді Михайло Дубровний – став третім в класі моделей “САЛЮТ” і другим в класі моделей-копій.
Команду учнівської молоді Чернігівської області було сформовано з вихованців СЮТ Радченка Олександра, Пархоменка Богдана, Скорохода Андрія і Петруха Антона. Наші хлопці продемонстрували високий клас технічних знань та умінь і отримали  друге командне місце. В особистому заліку відзначились Радченко Олександр – друга переможна сходинка в класах радіокерованих ракетопланів і моделей-копій ракет, третя позиція в класі моделей ракет на тривалість польоту з ротором; Петрух Антон – перше місце в класі моделей-копій.
В рамках змагань 11 травня на аеродромі «Кам’янка» у Дніпрі відбувся Ukraine Rocketry Challenge 2019, де команда “Планета” виборола перемогу в номінації “Найкраща презентація моделі”.
Готували команду керівники гуртка Ніжинської СЮТ Панахно В. В., Шуляк С. В. Приданніков Д. Б., Івченко С. С., які також забезпечували досвідчене суддівство на змаганнях.

Наступна можливість показати себе  чекає ніжинців у кінці червня знову у Дніпрі, де відбудеться Чемпіонат України з ракетомодельного спорту та міжнародні змагання на приз М. К. Янгеля, за результатами яких буде сформована національна збірна команда для участі у чемпіонаті Європи у Румунії.

За матеріалами Д. Приданнікова,

керівника ракетомодельного гуртка Ніжинської СЮТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *