Твоє місто, як воно є

Як у Кунашівці День села святкували…

10 серпня козацька Кунашівка – одне з найбільших сіл Ніжинського району – відсвяткувала 390 років з часу свого заснування.  Цьогоріч село вперше відзначило власний День народження у складі Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади. 

– Сьогодні у Кунашівці започатковуємо нову традицію – святкувати День села разом у Ніжинській громаді, – звернувся до селян та гостей ніжинський міський голова Анатолій Лінник. – Такі спільні свята вселяють надію на краще, спонукають вірити в себе, у свої можливості.

Очільник громади подарував кунашівцям  ікону Святого великомученика Пантелеймона цілителя, а також привітав місцеве подружжя з 50-річчям їх шлюбу.

Достатку та процвітання побажала рідному селу  в.о. старости Кунашівського старостинського округу Любов Пелехай.

Куди ж такого дня без святкового концерту, що для села справжнє щастя. Його влаштували на імпровізованій літній естраді – ганку сільського клубу. Під час розважальної програми привітали наймолодшого жителя козацького села – козака, який народиався 2 січня цього року та найстарших кунашівців.

Найбільшле День села запам’ятався, певно, місецевій дітворі. Для неї організатори підготували безкоштовні солодощі та батут. Чекав гостинець і на дорослих. Після запального концерту селян та гостей частували українськими народними стравами.

За матеріалами відділу інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю Ніжинради Ольги Гук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *