Твоє місто, як воно є

22 молоді активісти стали депутатами Молодіжної ради міста

Цього вівторка,14 травня, 2019 року робоча група з питань формування персонального складу Молодіжної ради Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади відібрала 22 молодіжних депутати. Молоді люди ввійдуть до складу молодіжного консультативно-дорадчого органу Ніжинської міської ради. 

Про це повідомляє відділ у справах сім’ї та молоді Ніжинської міської ради.

У рамках оголошеного раніше відбору молодь, яка бажала стати депутатами Молодіжної ради мала подати необхідний пакет документів (подання від навчального закладу, громадської організації, ініціативної групи разом з CV, мотиваційним листом та анкетою. До відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради надійшло 29 анкет від молоді Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади. Робоча група, проаналізувавши резюме кандидатів, мотиваційні листи та подання відібрала 22 представники молодіжної громади Ніжина, які вже мають досвід різноманітних активностей:

1.Андрусенко Анастасія Володимирівна

2.Бутенко Світлана Василівна

3.Гетьманська Альона Ігорівна

4.Гузь Анастасія Євгенівна

5.Дубинський Олександр Олександрович

6.Капінос Валерія Олександрівна

7.Корж Михайло Валентинович

8.Котельницька Євгенія Олександрівна

9.Красний Владислав Олександрович

10. Куциба Єгор Іванович

11. Курило Роман Андрійович

12. Пилипенко Катерина Олексіївна

13. Півень Карина Костянтинівна

14. Полівко Нікіта Сергійович

15. Примаченко Катерина Миколаївна

16. Сeрдюк Владислава Віталіївна

17. Семенченко Василь Сергійович

18. Тарасенко Віктор Олександрович

19. Ткаченко Анастасія Юріївна

20. Ткаченко Дар’я Юріївна

21. Хоботня Крістіна Сергіївна

22. Шкурат Вікторія Віталіївна

Треба зазначити, що всі, хто не ввійшов до персонального складу Молодіжної ради Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади зможуть за бажанням відвідувати засідання консультативно-дорадчого органу та надавати свої пропозиції. Директор молодіжного центру – Тимченко А. В., за рішенням Робочої групи з питань формування персонального складу Молодіжної ради Ніжинської міської ОТГ, входитиме до її складу з правом дорадчого голосу. Координувати роботу Молодіжної ради буде, як і раніше, відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Перше засідання Молодіжної ради Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади планується  вже на наступному тижні –  21 травня 2019 року о 16:00 у приміщенні Ніжинської міської ради.

Довідково: Молодіжна рада Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади (далі – МР) – це консультативний, дорадчий орган при Ніжинській міській раді з питань молодіжної політики, що сприяє взаємодії міської ради та виконавчих органів Ніжинської міської ради і молоді Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади. МРІ створена для сприяння участі молоді Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади у формуванні та реалізації молодіжної політики Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади в усіх сферах життя молоді, координації спільної діяльності активної молоді, молодіжних громадських організацій, інститутів громадянського суспільства, молодіжного самоврядування навчальних закладів, їх профкомів та органів місцевого самоврядування, що займаються реалізацією молодіжної політики та активізації і консолідації молоді у політичному, соціальному та економічному житті міста.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *